Çocuklarınız Güvende

20 yılı aşkın tecrübemiz ile devam ettiğimiz öğrenci taşıma sektöründe önceliğimiz güvenlik olmuştur. En kıymetli varlıklarımız olan sevgili öğrencilerimizi tecrübeli, gerekli yetkinliğe sahip, görev bilincinin üst düzeyde olduğu uzman personellerimiz ile sizlerin gözleri arkada kalmadan taşımaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz araçlarımızın tüm bakımları ve donanımları eksiksiz olarak yeni eğitim öğretim yılına hazırdır. Araçlarımız ve tüm personelimiz çalışmış olduğumuz kurumlar, ukome genel müdürlüğü ve gerekli tüm mercilerin kontrolünden geçmiştir.

Okulların başladığı ilk günlerde yaşanan zaman kaybını engellemek ve sizlere daha da kaliteli hizmet verebilmek için zamanımızın olmazsa olması dijital ortamı kayıt yapma ve kayıt yenileme aşamasında da kullanmaya başladık. Böylelikle çok kısa zamanda öğrencinizin yeni sene kaydını yaptırmış olacaksanız.

Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılının hepimiz için hayırlı olmasını dileriz.

Öğrenci Kayıt Formu

Bizimle daha hızlı iletişim kurmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz ve doğru doldurunuz. En kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacağız.