Hakkımızda

Sektördeki 20 yılı aşkın Tecrübemiz ve Önce Güvenlik Prensibimiz ile siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza hizmet etmekteyiz. 

Firmamız, Güvenlik ve Disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamaktadır. Firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.Bu konuda Kalite Ve Güvenlikten kesinlikle taviz vermeyen şirket yapımız ve gerekli eğitimleri almış yönetim kadromuzun denetiminde geleceğimiz olan yavrularımızı evlerine ulaştırmaktan mutluluk ve kıvanç duymaktayız..

Genç ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek esneklikte olan araç filomuz ile Kamu ve Özel sektördeki değerli iş ortaklarımızın ulaşım ile ilgili olan tüm ihtiyaçlarını karşılamayı kendimize görev edindik.Bu bağlamda her ne kadar ticari bir işletme olsakda hiç bir maddi değerin İnsan hayatı ve sağlığından daha önemli olamayacağının bilinci içerisinde çalışmaktayız.

Her an uydu takip cihazları ile araçlarımızı takip etmekte ve Teknolojinin bütün faydalarından yararlanarak değerli yavrularımızı ve iş ortaklarımızı taşımaktayız.

Mesleki yeterlilik ve sektörde gerekli olan tüm belgelerle bizimle birlikte olan çalışma arkadaşlarımızı periyodik olarak fiziksel ve mental eğitimlerden geçirerek önce Güvenlik prensibimizin tavissiz ve tam olarak uygulanmasını sağlamaktayız.

Sektörümüzde öncü ve yol gösteren bir şirket olmanın vermiş olduğu ağırlığın bilincinde teknolojının ve zamanın bıze getırdıgı tüm değişimlere ayak uydurarak kalitemizden ödün vermeden yol göstermeye devam etmekteyiz.

Kamu ve Özel sektördeki bir çok iş ortagımız ıle Müşteri memnuniyeti odaklı önce güvenlik ilkemiz ile yolumuza devam etmekteyiz.