Duyurular

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılındaki Okullarımız

14.08.2018

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında hizmet vermekten gurur duyacağımız okullarımız; Tuzla/Aydinli Ilkokulu Ve Ortaokulu Tuzla Barbaros İlkokulu Tuzla Evliya Çelebi Ortaokulu Tuzla Farabi İlkokulu, Tuzla Mahir İz Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerimizin okulların açılış günündeki yoğunluktan etkilenmemesi ve size daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için lütfen sitemizdeki online kayıt formunu doldurunuz.Saygılarımızla http://www.bubatur.com/kayit.html


Öğrenci Kayıt Formu

08.09.2017

20 yılı aşkın tecrübemiz ile devam ettiğimiz öğrenci taşıma sektöründe önceliğimiz güvenlik olmuştur. En kıymetli varlıklarımız olan sevgili öğrencilerimizi tecrübeli, gerekli yetkinliğe sahip, görev bilincinin üst düzeyde olduğu uzman personellerimiz ile sizlerin gözleri arkada kalmadan taşımaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz araçlarımızın tüm bakımları ve donanımları eksiksiz olarak yeni eğitim öğretim yılına hazırdır. Araçlarımız ve tüm personelimiz çalışmış olduğumuz kurumlar, ukome genel müdürlüğü ve gerekli tüm mercilerin kontrolünden geçmiştir.  Okulların başladığı ilk günlerde yaşanan zaman kaybını engellemek ve sizlere daha da kaliteli hizmet verebilmek için zamanımızın olmazsa olması dijital ortamı kayıt yapma ve kayıt yenileme aşamasında da kullanmaya başladık. Böylelikle çok kısa zamanda öğrencinizin yeni sene kaydını yaptırmış olacaksanız.  Kayıt için aşağıdaki adrese tıklayabilirsiniz. http://www.bubatur.com/kayit.html Önümüzdeki eğitim ve öğretim yılının hepimiz için hayırlı olmasını dileriz.


Yenilenen web sitemiz yayına girdi.

07.04.2017

Buba Turizm olarak herzaman yenilikçi yapımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yenilenen web sitemiz ile 01.04.2017 tarihinden itiraben devam edecektir.


Marina Arena Yaz Konserleri

07.04.2017

Şirketimiz bu yıl Tuzla'da düzenlenecek olan Marina Arena Yaz Konserleri'ne tüm yolcularımızı güven ve huzur içerisinde taşımacılığını üstlenmiştir. Bu konuda şirketimiz Buba Turizm olarak Marina Arena Yaz Konserlerinin tek anlaşmalı firmasıdır.